SERWIS OPEL ŁOMIANKI

O firmie

Jesteśmy profesjonalnym serwisem samochodowym, który prowadzi swoją działalność w miejscowości Łomianki między Warszawą, a Nowym Dworem Mazowieckim. Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu mechaniki pojazdowej oraz diagnostyki komputerowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom i umiejętnościom specjalizujemy się przede wszystkim w skutecznych naprawach oraz serwisowaniu pojazdów marki Opel, ale warto dodać, że naprawiamy i serwisujemy również pojazdy innych marek w sposób skuteczny, a także wydajny.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz uczciwie, więc każdy klient może cieszyć się z usług najwyższej jakości. Zapewnienie odpowiedniego poziomu usług jest możliwe dzięki temu, że nasza firma korzysta z nowoczesnego wyposażenia oraz najlepszych możliwych części zamiennych pochodzących od renomowanych producentów.

Oprócz fachowych napraw oferujemy wymianę elementów eksploatacyjnych, płynów, takich jak olej, płyn hamulcowy, chłodniczy, itp. Zajmujemy się też skuteczną i dokładną diagnostyką komputerową pojazdów mechanicznych. Innymi słowy oferujemy wszystkie usługi, jakie powinny być oferowane przez najlepsze warsztaty samochodowe.