SERWIS OPEL ŁOMIANKI

Usługi

Wymiana rozrządu Łomianki

Rozrząd jest jednym z najważniejszych układów w pojeździe. Zerwanie paska lub inne awarie tego typu mogą doprowadzić do trwałego uszkodzenia silnika. W związku z tym konieczna jest regularna wymiana rozrządu po przejechaniu każdych 150 tysięcy kilometrów. Nasz warsztat oferuje wymianę rozrządu w sposób fachowy i bezpieczny dla pojazdu. Dzięki naszemu doświadczeniu wszystkie elementy są wymieniane prawidłowo. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi, a w autach instalujemy wyłącznie najwyższej jakości nowe części, które zapewniają niezawodne działanie przez długi czas.

Wymiana sprzęgła Łomianki

Sprzęgło jest niezwykle istotnym elementem, bez którego prawidłowa zmiana biegów byłaby niemożliwa. Zerwana linka, spalone sprzęgło oraz wiele innych usterek i awarii mogą doprowadzić do uszkodzenia skrzyni biegów, a także sprawią, że auto po prostu odmówi dalszej jazdy. Na szczęście nasza firma dysponuje sprzętem oraz zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy dokonują szybkiej, dokładnej oraz skutecznej naprawy i wymiany sprzęgła w każdym samochodzie.

Wymiana oleju Łomianki

silnik opel

Olej jest płynem eksploatacyjnym, dzięki któremu usuwane są zanieczyszczenia w silniku oraz zapewnione jest odpowiednie smarowanie jego komponentów. Wiadomo, że po pewnym czasie lub po przejechaniu odpowiednio dużej liczby kilometrów olej się zużywa i traci swoje właściwości oczyszczające oraz smarujące. Nasz serwis oferuje fachową wymianę oleju na nowy. Dzięki temu silnik będzie miał zapewnione bardzo dobre warunki pracy.

Naprawa hamulców Łomianki

Układ hamulcowy jest bardzo ważnym układem odpowiadającym za zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa jazdy. Oczywiście różne elementy, takie jak klocki i tarcze hamulcowe ulegają zużyciu. W związku z tym po pewnym czasie lub po przejechaniu odpowiednio długich dystansów niezbędna jest naprawa hamulców polegająca na kontroli stanu płynu hamulcowego, a także na kontroli i wymianie klocków i tarcz hamulcowych. Dzięki temu, że oferujemy najlepsze i nowoczesne podzespoły, hamulce po naprawie wykonanej przez naszą firmę będą działać niezawodnie przez długi czas.

Diagnostyka komputerowa Łomianki

autosadowa-2-ople

Czasami pewne problemy z samochodem są spowodowane przez drobną usterkę. Jej znalezienie może okazać się trudne. Na szczęście dysponujemy specjalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, dzięki któremu szybko i łatwo dokonamy komputerowej diagnostyki pojazdu, a także skasujemy błędy z komputera, które powodują wyświetlanie się informacji o awariach, które zostały dawno naprawione.

Elektryka samochodowa Łomianki

Nasza oferta obejmuje również pomoc w zakresie wymian i napraw związanych z elektryką samochodową. Dzięki naszej pomocy wszystkie elementy, układy i systemy elektryczne będą działać niezawodnie i będą doskonale spełniać swoje funkcje.